Loading…

Kontakta oss

Vi finns i Lycksele och Rödå. Klicka dig vidare nedan för att se mer information.

 

Lycksele

Växel: 0950-47 83 83

Daniel Kallin – Verkmästare:
072-856 08 02 – daniel.kallin@hossab.se

Per Bjurman – Verkstad:
072-856 07 97 – per.bjurman@hossab.se

Erik Lidman – Verkstad:
072-856 07 98 – erik.lidman@hossab.se

Ludvig Tiger – Verkstad:
072-253 33 42 – ludvig.tiger@hossab.se

Christina Årebrand – Administration:
072-856 07 99 – christina.arebrand@hossab.se

Ola Stadling – Reservdelar:
072-856 08 00 – ola.stadling@hossab.se

Steve Örnberg – Reservdelar:
072-856 08 01 – steve@hossab.se

Adress: Fabriksgatan 12, 921 36 Lycksele (Jonsta Företagspark)

 

Rödå
Växel: 090-630 78

Jan Rosendal – Verkstad:
076-538 64 46 – verkstad.roda@hossab.se

Anders Sandström – Tekniker
072-856 07 96 – anders.sandstrom@hossab.se

Tony Lundström – Reservdelar
072-856 07 95 – tony.lundstrom@hossab.se

Adress: Rödånäs 37, 922 67 Tavelsjö